CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   









Krušné Krušné hory a teď vzhůru na Sever!
 
26.06.2015 | zobrazení 4928
Junioři nominovaní na JMS si po MČR na krátké trati ještě o dva dny prodloužili pobyt v okolí Jáchymova, aby závěrečně vyladili a vstřebali nezbytné teoretické informace.

Pěkné víkendové počasí vystřídala pravá krušnohorská slota. Ta nás ale neodradila a dle plánu jsme na mapě Eduard absolvovali první trénink, kterým byly 4 farstované úseky. Trénink byl zaměřen na štafety, kdy se vybíhalo z hromadného startu na cca 1 - 1,5 km dlouhý farstovaný úsek.

Odpoledne jsme využili sprint připravený od pořadatelů MČR v lesním a lučním prostoru poblíž Nového Města u Jáchymova.

Na úterní dopolední trénink jsme vyrazili do podmáčeného terénu u Šindelové, který někteří nazvali větší divočinou než Finsko :-). Běžela se klasická trať ve středním tempu na upravené mapě bez cest, posedů, krmelců a vývratů. Dopředu bylo uvedeno, kam mají všichni doběhnout a zbytek tratě již každý absolvoval dle libosti s ohledem na venkovní teplotu a výšku vodního sloupce.

mapa juniorky
mapa junioři

Tím jsme toto krátké dostaveníčko zakončili. Bohužel nebyly panoramata a tak nejsou ani fotky v novém reprezentačním ošacení. Hned po příjezdu do Norska to ale napravíme i s těmi panoramaty:-).

Do dějiště JMS odlétáme ve středu 1/7 večer. Během dalších třech dnů nás čekají mapové tréninky v bezprostřední blízkosti závodních prostorů a nedělním sprintem v Amotu to vypukne.

A pak už to půjde ráz na ráz:

pondělí 6/7 - kvalifikace krátká trať
úterý 7/7 - finále krátká trať
čtvrtek 9/7 - klasická trať
pátek 10/7 - štafety

Další info najdete na webu JMS2015.

Držte nám palce!
Díky
Košík a spol.

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
Rychlostní schopnosti...
... se dají tréninkem nejméně ovlivnit. Důležitý je totiž zejména vrozený podíl tzv. rychlých a pomalých svalových vláken. Nejlepší sprinteři zaběhli svou první stovku v životě v průměru za 11,34 s.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN